صفحه اصلی ارسال ایمیل چک کردن ایمیل افزودن به سایت های منتخب حداد پرتو صنعت
حداد پرتو صنعت
حداد پرتو صنعت
حداد پرتو صنعت
 
درباره شرکت
 
 
درباره ما
درباره ما <- 
 
 
شرکت حداد پرتو صنعت با مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنسین های مجرب و کارآزموده با هدف طراحی و ساخت قطعات فلزی خودرو و موتور سیکلت در سال 1375 تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت.
محصولات و تولیدات این شرکت در ابتدا با تولید مجموعه ها و قطعات موتور سیکلت نظیر شالی موتور سیکلت هوندا ، پایه ها بدنه موتور سیکلت و سپا بدنه موتور سیکلت بادپا آغاز شد و هم اکنون حجم بالایی از ظرفیتهای تولید خود را به قطعات و مجموعه های صنعت خودرو اختصاص داده است.
در سال 1385، مدیریت این شرکت در جهت نیل به اهداف خود ، بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت ، کاهش هزینه و افرایش رضایت مشتری اقدام به ورود رباتهای صنعتی (FANUC)بوده که از جمله اولین شرکتهای قطعه ساز می باشد که از تکنولوژی روبات در خطوط تولید خط بهره برداری برده است.
این شرکت با بکار گیری نیروی انسانی ورزیده و ما هر و در اختیار داشتن ماشین آلات مختلف از قبیل پرسهای هیدرولیک و مکانیکی با ظرفیت 1000تن در روباتهای صنعتی (FANUC)و نیز گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت ISO/TS-16949 ،پتانسیل خودرو در راستای دستیابی به بازارهای جدید اعم از داخل و خارج کشوربه شرح زیر اعلام می دارد:
طراحی و راه اندازی خطوط تولید اتوماسیون با استفاده از روباتهای صنعتی (FANUC) v     
طراحی و ساخت قطعات و مجموعه های فلزی v     
 
حداد پرتو صنعت